2017
10
12

Žemės ūkio žemės turinčių įmonių akcijos toliau lieka nelikvidžios?

Vilnius, spalio 12 d. Žemės ūkio paskirties žemės turinčių įmonių akcininkai ir toliau negalės laisvai parduoti daugiau kaip 25 proc. akcijų kitam investuotojui. Tai numato Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo įstatymas, kurio naują redakciją ketvirtadienį turėjo priimti Seimas.

2017
10
02

Teismas atmetė Investuotojų asociacijos ieškinį dėl „Žemaitijos pieno“ pusmetinių tantjemų

Vilnius, spalio 2 d.Telšių rajono apylinkės teismas atmetė Investuotojų asociacijos ieškinį dėl 750 tūkst. eurų  „Žemaitijos pieno“ tantjemų, išmokėtų ne už visus finansinius metus, o už pusmetį.

2017
08
29

Nauja „Fonterra“ investicija nuvertina „Rokiškio sūrį“

Galima Naujosios Zelandijos pieno perdirbimo įmonės „Fonterra“ investicija į „Rokiškio sūrį“ nuvertina Lietuvos bendrovę, teigia Investuotojų asociacija.

2017
08
21

Investuotojų asociacija sveikina „Žemaitijos pieno“ auditoriaus pasirinkimą

Vilnius, rugpjūčio 21 d. Investuotojų asociacija sveikina „Žemaitijos pieno“ vadovybės sprendimą pasirinkti „didžiojo ketverto“ auditorių.
2017
08
17

Teismas nutarė anuliuoti nuosavas „Žemaitijos pieno“ akcijas

Vilnius, rugpjūčio 17 d. Telšių rajono apylinkės teismas nutarė anuliuoti „Žemaitijos pieno“ turimas nuosavas akcijas ir sumažinti bendrovės įstatinį kapitalą. 

2017
07
25

Ramūnas Lenčiauskas iš balos vėl lipa sausas – neturės atlyginti žalos „Lino“ akcininkams

Vilnius, liepos 25 d.Kauno „verslininkas“, buvęs žlugusio koncerno EBSW tarybos narys Ramūnas Lenčiauskas dar kartą pademonstravo, kad smulkiųjų akcininkų mulkinimas atsiperka. Kauno apygardos teismas atmetė Panevėžio „Lino“ akcininkų ieškinį, kuriuo buvo prašoma atlyginti žalą, atsiradusią dėl vengimo paskelbti oficialų pasiūlymą „Lino“ akcijoms supirkti po to, kai buvo perimta įmonės kontrolė.